• Kokybiškiausios įtempiamos lubos lietuvoje!
 • Patyrę ir kvalifikuoti meistrai!
 • Kokybiškias ir greitas montavimas!
 • Pigiausios paslaugų ir medžiagų kainos lietuvoje!
shadow

Matinės įtempiamos lubos

Turint vienodą tekstūrinį paviršių, matinė medžiaga sukuria lygų paviršių kuris neatsispindi ir sukuria bedugnę gelmę. Ji charakterizuoja nepriklausomybę ir ramybę.
Matinės įtempiamos lubos puikiai dera prie įvairaus interjero, nepriklausomai nuo jo aplinkos.
Nepriekaištingai balta lubų plokštuma turi savybę, kurią žmogus suvokia kaip natūralią.
Tas taip pat ir liečią satiną.
Satinas yra ne toks šiurkštus ir mažiau atsispindi.Atsižvelgiant į statistiką, tai 70 procentų klientų užsisako matines itempiamas lubas. Gal būt tai yra stereotipas, bet dauguma renkasi klasiką ir siekia ramybės.

Jeigu yra galimybė rinktis, tinkas ar įtempiamos lubos, dažniausiai yra pasirenkamas antras variantas, nes jis turi privalumų:

 • Nutinkuoti ir padaryti tokį pat lygų paviršių, kaip įtempiamų lubų gali ne kiekvienas įgudęs specialistas.
 • Laiko taupymas.
 • Įrenginėjant įtempiamas lubas butas lieka švarus.
 • Kainuoja tiek pat, o gal net ir mažiau.
 • Įtempiamos konstrukcijos tarnaus ilgiau.

Blizgios įtempiamos lubos

Idealiai lygus lubų paviršius kuris yra padengtas laku. Medžiaginės lubos niekada nebūna lakinės. Šviesą atspindinčios lubos tinka žemiems, mažiems ir ankštiems kambariams, nes vizualiai padidina patalpą. Jeigu jūsų kambaryje kabo šviestuvai arba yra kiti šviesos šaltiniai, jie tik dar labiau atskleis visą lakinio paviršiaus grožį, atsispindintį virš galvos.

Lubų spalvą galima pasirinkti net iš 100 Lakfo dažų atspalvių. Savo išvaizda blizgi plokštuma primena poliruotus baldus. Jeigu jūs norite sustiprinti interjero dizaino efektingumą galite suderinti blizgesio atspalvį su baldų spalva. Nuotraukoje jūs galite pamatyti stulbinančio pasikeitimo rezultatą.

Šios medžiagos elastingumas ir patikimumas leis daugiau nebebijoti vandens nutekėjimo iš viršaus. Jeigu jums atsibodo matiniai paviršiai, ir norite kažko naujo, laisvės pojučio, tai baltos blizgios įtempiamos lubos bus optimalus pasirinkimas sukuriant ekskliuzivinį ir tuo pačiu praktišką ivaizdį.

Dekoratyvinės įtempiamos lubos

Norint atnaujinti savo namus, interjeras ir dekoravimas yra ypač svarbūs. Mes džiaugiamės galedami Jums pristatyti naują dekoravimo būdą – įtempiamas lubas.

Įtempiamos lubos - tai šiuolaikiskas ir vis labiau populiarėjantis būdas suteikti Jūsų būstui spalvų ir jaukumo. Nuo šiol Jūsų namai pasipuoš dizainerio kurtais ornamentais ar piešiniais tiesiog perkeliant specialią drobę su vaizdu ant jūsų kambario lubų. Specialiu plačiaformačiu spausdintuvu arba meistro rankomis uždėtas raštas nenubluks valant dulkes ar dėmes, nes raštui sukurti naudojami specialūs dažai. Įtempiamos lubos gali būti puiki, ilgaamžė dovana Jums ar Jūsų draugams.

Lubų rūšys

 • Įtempiamos lubos - Matinės
  Matinės lubos
  Matinė medžiaga sukuria lygų paviršių kuris neatsispindi ir sukuria bedugnę gelmę. Plačiau
 • Įtempiamos lubos - Blizgios
  Blizgios lubos
  Paviršius padengtas laku. Šviesą atspindinčios lubos vizualiai padidina patalpą. Plačiau
 • Įtempiamos lubos - Foto Antspaudas
  Foto antspaudas
  Galime atspausdinti jūsų pageidaujama nuotrauką ar paveikslą.
  Plačiau